Kiralık Ses Sistemi

Ses Işık Görüntü Sahne Sistemleri. Kiralık Organizasyon Malzemeleri, Ses Sistemleri, Işık Sistemleri, Görüntü Sistemleri, Sahne Sistemleri, Podyum Sistemleri, Truss Sistemleri, Dekor Sistemleri, Jeneratör Sistemleri, Fuar Ekipmanları, Kongre Sistemleri, DJ Sistemleri, Orkstra Ses Sistemleri, Müzik Sistemleri, Şişme Oyun Parkurları, Protokol Malzemeleri, Prodüksiyon Sistemleri, Düğün Organizasyon Malzemeleri, Kına Organizasyon Malzemeleri, Fotoğrafçılık Sistemleri, Catering ve diğer organizasyon malzemeleri ile sahne sistemleri kiralama.

Ses Işık Sistemleri 0 536 - 255 . 90 20

Çok daha fazlası ile Türkiye içi tüm hizmetler tek faturada ve KDV YOK! Ajans BoraakeR 0536 - 255 . 90 20 ( 7 / 24 ) info ( @ ) ajansboraaker.com

#organizasyon #şirketetkinlikleri #motivasyonorganizasyonları #fabrikaetkinlikleri #yılbaşıetkinlikleri #organizasyonşirketleri #dj #djane #trio #dansçı #kokteyl #catering #sahne #sessistemleri #organizatör #deephouse #seksenler #djparty #djpartisi #houseparty #house #müzik #music #evpartisi #şirketpartisi #ofispartisi #officeparty #canlımüzik #noel #techouse çok sayıda ürünlerin ve sistemlerin üretimini satışını ve kiralamasını ayrıca devam ettirmektedir. Konferans, Toplantı, Festival, Konser, Otel, Fuar, Defile, Düğün, Davet, Balo, Kokteyl, Mezuniyet, Belediyeler, Askeri Tesisler, Törenler, Stadyum, AVM Genel Anons ve Genel Seslendirmeleri Canlı Yayın ve Set Seslendirme, Kayıt, TV - Radyo - Sinema - Tiyatro - Sergi - İnternet - Açılış Eğitim Kurumları, Üniversiteler, Basın Toplantıları, Restaurant, Konut ve Siteler, Arena, Party, Club, Disco, Bar, Beach, Pool. TÜM SİSTEMLERİN MOBİL VE SABİT KULLANIMLARI KURULUMLARI UYGULANMAKTADIR.

Profesyonel ihtiyaçlar Organizasyon Sahne Ses Işık Prodüksiyon PR